DABUR POLSKA

Vatika Naturals Cactus Hair Oil 200 ml.

Vatika Naturals Cactus Hair Oil 200 ml. -
16.00 PLN

Vatika Naturals Cactus Hair Oil

Vatika Naturals Cactus Enriched Hair Oil is enriched with the goodness of Cactus, Garger and Garlic that help strengthen hair from within and prevent breakage. Available in 200ml size.

Vatika unlocks for you the secrets of nature. Discover a dramatically different and effective way to care for your hair that millions of women the world over vouch for. Regular oiling can help you discover problem free, nourished hair that shine with health from within.

Ocena klientów

KaśkaK
16.04.2013
Nie byłam pewna przy zakupie oleju, bo moje włosy z natury się przetłuszczają i bałam się, że użycie oleju może sytuację pogorszyć. Otóż nie pogorszyło. Po zmyciu oleju włosy nie przetłuszczają się bardziej niż zwykle, a są miękkie i chyba rzeczywiście nieco mniej wypadają. Do tego wszystkiego dochodzi zapach kaktusa, który mnie urzeka do tego stopnia, że wącham poduszkę po spaniu z olejem na głowie ;) Super produkt - polecam! P.S. Można gdzieś w Łodzi dostać produkty Vatika?
Beata
05.09.2016
Jestem bardzo zadowolona!!! Jak już pisałam "pod szamponem" z tej serii, wlosy są zadbane, lśniące, wydobywa naturalny kolor niefarbowanych włosów, zapach mi odpowiada, włosy są miękkie w dotyku, ograniczył wypadanie włosów po ciąży !!! Super produkt <3
Gabi
24.10.2017
Przetestowałam dopiero raz, ale oceniam na 5, podobny w działaniu i zapachem do mojego ulubieńca-Amla Gold. Włoski nie wypadają, już po pierwszym razie jest dobrze, są grubsze, zwiększa się ich objętość, są puszyste i sztywniejsze.(Odżywka np.lniana na końce włosów koniecznie ponieważ z natury mam suche włosy)

Dodaj własna opinię

* pola wymagane