DABUR POLSKA

Chyawanprash Zdrowie i Energia 1kg.

Chyawanprash Zdrowie i Energia 1kg. -
4.00
46.90 PLN

Chyawanprash jest określany w Ajurwedzie jako Rasayana i charakteryzuje się korzystnym działaniem na utrzymanie młodości, wigoru i witalności. Jego właściwości jako anty-utleniacza neutralizują wolne rodniki i ograniczają niszczenie komórek przez proces starzenia. Przygotowany z ponad 40 roślin, owoców, korzeni i minerałów na bazie miąższu z Amli działa on na mechanizm immunologiczny i zwiększa odporność organizmu.

Zgodnie z wierzeniami, orginalna formuła Chyawanprash była odkryta przez mędrca Chyawana. W celu odzyskania swej młodości, aby móc doświadczać przyjemności małżeńskiej przygotował on swój potężnie działający preparat. Pierwsza historycznie udokumentowana formuła Chyawanprash jest zapisana w Charak Samhicie, starej ajurwedyjskiej księdze napisanej przez mędrca Charaka w czwartym wieku p.n.e.

Dabur Chyawanprash ma słodko-kwaśny smak i konsystencję dżemu. Może on być przyjmowany bezpośrednio z opakowania bądź też rozpuszczony w mleku lub rozsmarowany na chlebie. We wszystkich tych przypadkach jego terapełtyczne pozostają takie same i aktywne.

1 kg

 Krótki film

Ocena klientów

regina22
29.11.2012
ok
karolina
06.12.2012
Super produkt.. jestem bardzo zadowolona:)
Iwona
10.12.2012
Cudownie rozgrzewa. Zapobiega przeziębieniom, a jeśli już je mamy łagodzi objawy. Smakuje jak kompot z domieszką ziółek.
Mikołaj
24.05.2015
Świetna sprawa, mnóstwo cennych ziół w jednym produkcie, bardzo smaczne, a samopoczucie jakie:) Zdecydowanie polecam!

Dodaj własna opinię

* pola wymagane