DABUR POLSKA

Chyawanprash Zdrowie i Energia 500g.

Chyawanprash Zdrowie i Energia 500g. -
5.00
26.00 PLN

Chyawanprash jest określany w Ajurwedzie jako Rasayana i charakteryzuje się korzystnym działaniem na utrzymanie młodości, wigoru i witalności. Jego właściwości jako anty-utleniacza neutralizują wolne rodniki i ograniczają niszczenie komórek przez proces starzenia. Przygotowany z ponad 40 roślin, owoców, korzeni i minerałów na bazie miąższu z Amli działa on na mechanizm immunologiczny i zwiększa odporność organizmu.

Zgodnie z wierzeniami, orginalna formuła Chyawanprash była odkryta przez mędrca Chyawana. W celu odzyskania swej młodości, aby móc doświadczać przyjemności małżeńskiej przygotował on swój potężnie działający preparat. Pierwsza historycznie udokumentowana formuła Chyawanprash jest zapisana w Charak Samhicie, starej ajurwedyjskiej księdze napisanej przez mędrca Charaka w czwartym wieku p.n.e.

Dabur Chyawanprash ma słodko-kwaśny smak i konsystencję dżemu. Może on być przyjmowany bezpośrednio z opakowania bądź też rozpuszczony w mleku lub rozsmarowany na chlebie. We wszystkich tych przypadkach jego terapełtyczne pozostają takie same i aktywne.

500 g.

 Krótki film

Ocena klientów

ELŻBIETA GRINDA
10.05.2015
Bardzo dobry produkt.Działa wzmacniająco,oczyszcza organizm z toksyn, usuwa zakwasy z mięśni,pity rano działa pobudzająco podobnie jak kawa,wygładza zmarszczki i działa odmładzająco na skórę,poprawia koncentracje ,zmniejsza depresje ,poprawia nastrój,poprawia trawienie i działa przeciw zaparciom.Ten produkt stosuje ja i moja rodzina a od dłuższego czasu około 20 osób z moich znajomych którym poleciłam ten produkt .Mam tylko jedną uwagę .Dobrze jest go stosować 2 tygodnie potem 1 tydzień przerwy i znów wznowić stosowanie.Rano rozrabiam łyżeczkę od herbaty z zimnym mlekiem pół szklanki aż preparat się rozpuści a potem dolewam ciepłej wody ale nie wrzątku do pełna.Smakuje jak kawa z mlekiem i przyprawami,Jest smaczne.Jak dużo jeżdżę samochodem i jestem zmęczona to w trasie zjadam jedną łyżeczkę tak jak dżem i popijam wodą mineralną bez gazu .Po pół godzinie nie czuje zmęczenia . TEGO PREPARATU NIE POWINNO SIĘ ZALEWAĆ WRZĄTKIEM BO STRACI CZĘŚĆ WŁAŚCIWOŚCI.Jestem fizykoterapeutką ,dyplomowa

Dodaj własna opinię

* pola wymagane