Czy rozmiar penisa ma znaczenie? Zależy….

długość penisa ma znaczenieDla badaczy, najnowsze badania na temat tego, co kobiety preferują w kategoriach seksualnych, przyniosły ciekawe wnioski.

Dla jednej nocy, rozmiar ma znaczenie, ale to nie długość penisa interesuje kobiety, to grubość, sugeruje badanie opublikowane 5 czerwca ubiegłego roku.

Z modelami wykonanymi w drukarkach 3D i w kolorze niebieskim, 41 kobiet piłowało i dotykało 33 penisy o długości od 10 do 21 centymetrów i grubości 6 i 17 centymetrów. Następnie poproszono ich o wybranie, który z 33 modeli wolałby okazjonalne spotkanie seksualne, a który – długoterminowy związek.

Wyniki były uderzające, jak wynika z badań. W przypadku spotkań „jednej nocy” uczestnicy preferowali członków, których obwód był nieco większy niż obwód penisów, które wybrali do długotrwałych relacji.

Ale nie było żadnej różnicy w długości modeli, które wybrali do okazjonalnych i długotrwałych spotkań. W obu przypadkach uczestnicy wybrali penisy o średniej długości 16,5 cm.

W drugiej części nowego badania, każda kobieta otrzymała model do zbadania przez 30 sekund i została poproszona o pobranie go z pudełka zawierającego wszystkie 33 penisy, natychmiast lub po zakończeniu 10-minutowego badania.

Po wypełnieniu kwestionariusza, badanie wykazało, że po przyjęciu modelu pudełkowego, uczestnicy mieli tendencję do przeceniania wielkości badanego wcześniej penisa.

To znalezisko może być pocieszające dla mężczyzn, którzy czują się świadomi wielkości swoich kończyn, jak twierdzą badacze.

„Mężczyźni, którzy rozważają operacje w celu zwiększenia rozmiaru swoich fallusów…. mogą nie być zmuszeni do tego po wszystkim, jeśli kobiety mają tendencję do przeceniania” rozmiaru penisa, który widzieli, powiedział Leung.

Badanie, które zostało przeprowadzone w pracowni UCLA School of Sexual Psychophysiology and Affective Neuroscience (SPAN), nie zostało jeszcze opublikowane w recenzowanym czasopiśmie.

Pochwa ma wiele wrażliwych na nacisk zakończeń nerwowych, które wykrywają zmiany rozciągania i wahania grubości penisa, naukowcy powiedzieli.

Ponadto, penis o większym obwodzie może zbliżyć łechtaczkę do pochwy podczas seksu, co zostało zasugerowane, aby pomóc osiągnąć orgazm.

Z drugiej strony, bardzo długi członek może prowadzić do bólu szyjki macicy, powiedział badacz badania, Shannon Leung, licencjat z biologii z Uniwersytetu Kalifornijskiego, który przedstawił wyniki w zeszłym miesiącu na spotkaniu Association for Psychological Science w San Francisco.

rozmiar penisa

Poprzednie badania na temat tego, czy rozmiar sprawy miał mieszane wyniki: w badaniu 2012 r. z udziałem ponad 300 kobiet, 60% powiedział, że nie obchodzi ich rozmiar penisa, ale ci, którzy często doświadczali orgazmów pochwy raczej wolą dłuższe penisy.

Inne badanie opublikowane w zeszłym roku wykazało, że kobiety wolą większe penisy oparte na proporcji ciała mężczyzny.

Przyczyny, dla których wielkość ma znaczenie

  1. Rozmiar pochwy: to jest bardzo powszechne, aby myśleć, że dłuższy penis oferuje większą przyjemność, ponieważ może stymulować całą długość pochwy, jak również szyjki macicy. Jednak jest to nieprawda, ponieważ należy pamiętać, że pochwa mierzy około 14 cm, więc te penisy, które przekraczają te środki mogą generować bolesne sytuacje, które uniemożliwiają kobiecie poczuć przyjemność. Ponadto, należy zauważyć, że przekonanie, że duży penis jest przyjemniejszy, opiera się na fałszywym micie o istnieniu orgazmów pochwowych. LELO podkreśla, że łechtaczka jest jedynym organem, którego funkcją jest dawanie przyjemności, więc istnieją tylko orgazmy łechtaczki.
  2. Czynnik psychologiczny: jednym z głównych powodów, aby twierdzić, że rozmiar penisa ma znaczenie, jest to, że ponownie bierze pod uwagę czynniki psychologiczne i emocjonalne, takie jak poczucie własnej wartości, co wpływa na stosunki seksualne, a nawet może stać się przeszkodą.
  3. Płodność: Chociaż optymalną metodą pomiaru płodności człowieka jest analiza jakości jego spermy, niektóre badania zaczynają ustalać relacje między płodnością i rozmiar penisa. Dane te pokazują pewne tendencje, choć obecnie nie są to konkretne hipotezy.

Na stronie daburdirect.pl znajdziesz wiele doskonałych produktów, dzięki którym rozmiar Twojego penisa znacznie się powiększy. Oto kilka z nich:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *