Sliminator – opinie – forum, efekty, cena, gdzie kupić – allegro, apteka

odchudzający suplement sliminatorSmukły i smukły – to nie musi pozostać tylko marzeniem. Za pomocą Sliminator można rzekomo szybko osiągnąć pożądaną wagę. Producent obiecuje ze swoim produktem wspaniałe działanie na organizm, który jest wolny od nadmiaru tłuszczu.

Ale czy naprawdę można uzyskać modelową sylwetkę z kapsułkami diety? Co jest w Sliminatorze? Czy jest to cudowne lekarstwo, czy też produkt do zdzierania bez skutku? Przyjrzałem się dokładnie produktowi i odkryłem coś przerażającego!

Sliminator – recenzja tabletek odchudzających

Sliminator to suplement diety w postaci tabletek. Producent obiecuje następujące efekty dla organizmu przy regularnym stosowaniu Sliminatora:

 • Stymulacja metabolizmu „bez używek” (czyli substancji psychoaktywnych)
 • Zwiększenie naturalnego procesu spalania tłuszczu
 • Tłumienie uczucia głodu
 • Wzrost energii
 • Zachowanie masy mięśniowej

Jestem jednak sceptycznie nastawiony do obietnic producenta dotyczących skuteczności, ponieważ w swoich badaniach stwierdziłem, że klienci pokazani na stronie Sliminatora wyglądają mi znajomo. Również zdjęcia przed i po nie są mi nieznane.

Czym różni się na tle innych produktów?

Podczas poprzednich badań nad produktami Sliminazer, Herzolex i krople odchudzające odkryłem już, że producent pracuje z wątpliwymi metodami sprzedaży. Sliminator oferuje teraz identyczne referencje na stronach internetowych poświęconych pigułkom dietetycznym. Strony internetowe mają ten sam układ. Herzolex Ultra i Ketony Malinowe są absolutnie identyczne z Sliminatorem. Przygotowania również mają ten sam odcisk.

Nawet jeśli producent Sliminatora nie stosuje się do wymogów etykietowania określonych w Niemczech i nie publikuje nadruku, to i tak wygląda na to, że jest to ta sama firma, co w przypadku Revolyn, Herzolex i Raspberry Ketones.Czym różni się na tle innych produktów?

Sliminator – efekty

Ponieważ strony internetowe są bardzo podobne lub identyczne z innymi zdzieranymi produktami, raporty z doświadczeń Sliminatora są prawdopodobnie również wymyślone przez producenta. Zdjęcia „przed i po” rzekomych klientów, którzy rzekomo używali Slimintora i tym samym stracili na wadze, można znaleźć na stronie internetowej Herzolexu i Himbeer Ketone.

Na przykład, „Martina” informuje na wszystkich stronach internetowych produktów zdzieranych, że straciła 10 kilogramów w ciągu 60 dni. W opinii domniemanego klienta wymieniana była tylko nazwa produktu i od czasu do czasu zdjęcie. Są to jednak „modele”, ponieważ zdjęcia można kupować i pobierać w Internecie. Producent celowo zwodzi konsumentów, ponieważ wszystkie opinie i klienci są fikcyjne.

Jak już podejrzewałem, niestety musiałem się dowiedzieć, że Sliminator to także produkt do zdzierania. Zacząłem więc szukać alternatywy i natknąłem się na spalacz tłuszczu wykonany w Niemczech, zwycięzca porównania jest wyraźnie widoczny.

Gdzie kupić Sliminator w dobrej cenie?

Nie można kupić Sliminatora w aptekach i drogeriach. Podobnie nie mogę znaleźć kapsułek dietetycznych w sklepach internetowych Amazon i Allegro w niskiej cenie. Sliminator można zamówić tylko online bezpośrednio na stronie producenta, a cena to 89zł.

Na stronie sprzedaży producenta nie ma informacji o cenie kapsułek Sliminatora. Klient musi najpierw wypełnić formularz zamówienia. Renomowany dostawca nie działałby w ten sposób. Konsument ma prawo znać cenę sprzedaży pożądanego produktu.

Sliminator – dawkowanie

Sliminator - dawkowanieWedług producenta, kapsułka Sliminatora powinna być wzięta przed pierwszym posiłkiem, który zwykle jest śniadaniem. Zaleca się zażyć drugą tabletkę przed kolacją.

Na stronie internetowej można również przeczytać, że należy kontynuować przyjmowanie kapsułek nawet po osiągnięciu pożądanej wagi. Z Sliminatorem można zachować szczupłe ciało.

Sliminator – skład

Eliminator zawiera następujące naturalne składniki w zależności od producenta:

Ekstrakt z liści zielonej herbaty:

Według producenta, liście zielonej herbaty zawierają galusan epigalokatechiny (EGCG). Jest to substancja typu garbnik katechinowy, która ma następujący wpływ na organizm:

 • Zmniejszanie się tkanki tłuszczowej
 • Hamowanie wchłaniania tłuszczów z żywności
 • Aktywacja spalania tłuszczu
 • przyspieszenie metabolizmu wątroby

Pieprz Cayenne:

Czerwony pieprz kajeński jest nie tylko przyprawą, ale i lekarstwem. Zawiera substancję kapsaicynę, która ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i antynowotworowe. Dalsze efekty są według producenta:

 • Wspieranie układu odpornościowego
 • Promocja układu sercowo-naczyniowego
 • Aktywacja przewodu pokarmowego
 • Zmniejszenie poziomu cholesterolu we krwi
 • leczenie ultradźwiękami
 • usuwanie wzdęć
 • Redukcja wagi
 • szybko spalić kalorie

Fragmenty jagody Acai:

Jagody Acai zawierają niezbędne antyoksydanty. Są one bogate w kwasy tłuszczowe, które regulują poziom cholesterolu we krwi. Zmniejszają one również ryzyko wystąpienia problemów z sercem i przyspieszają metabolizm.

W czasie moich badań nie jestem w stanie ocenić, w jakim stopniu dane te są poprawne, jeśli chodzi o skuteczność Sliminatora. Nie ma możliwości znalezienia autentycznych raportów z doświadczeń neutralnych klientów w Internecie i na forach.

Jednakże, ponieważ podejrzenie, że Sliminator jest związany z Revolyn, Ketony malinowe i Herzolex jest uzasadnione, obiecane efekty prawdopodobnie nie będą oczekiwane.

Jakie skutki uboczne mogą wystąpić?

Jakie skutki uboczne mogą wystąpićNa stronie internetowej producenta Sliminatora nie mogę znaleźć żadnych informacji o działaniach niepożądanych lub działaniach niepożądanych. Jednakże każdy konsument powinien być świadomy, że skutki uboczne mogą zawsze wystąpić, jeśli użytkownik wykaże nietolerancję jednego lub więcej składników.

Moja opinia o Sliminator

Ze względu na wiele negatywnych aspektów, takich jak brak informacji o cenie produktu, brak wskazania możliwych skutków ubocznych, podróbki przed i po zdjęciach oraz fikcyjne referencje, odradzam zakup Sliminatora. Poandto w internecie jest też wiele pozytywnych opinii o tym produkcie.

Wygląda na to, że pigułki dietetyczne są produktem zdzierającym, tak jak Revolyn, Herzolex i Ketony malinowe nie mają tak dobrych opinii. Producent nie wydaje się być poważny, bo inaczej podałby swój adres i siedzibę firmy w odcisku. Moim zdaniem można się obejść bez tego tłustego palnika.

Jak widać z testów porównawczych, istnieją dość skuteczne i wydajne spalarki tłuszczu, które optymalnie wspomagają spalanie tłuszczu. Obecnie producent zwycięzcy rozdaje nawet 2 puszki za darmo.